Blog


2. 8. 2020
Zlatá hodinka je čas, který fotografové milují nejvíc. Je spojena s východem a západem slunce, časy se mění dle ročního období.
2. 8. 2020
Máma a dcera, láska na celý život :) Moje láska
25. 4. 2020
Focení šperků je má srdcovka :) Před lety, když jsem ještě neměla ty malé čertíky, trávila jsem jejich výrobou moře času... z té doby mi zůstala kamarádka, která narozdíl ode mě šperkům zůstala věrná a já mám tu čest se s nimi při focení alespoň pokochat. Vendy má šperky neuvěřitelně krásné, precizně zpracované a kvalitní. Její tvorba je hravá a veselá a má opravdovou uměleckou hodnotu. Fotit je, to je takový malý koncert, lahodící všem mým smyslům.
19. 4. 2020
Jak se fotí svatba? S veselou nevěstou a ženichem, co má super nápady, skvěle :) Prošli jsme celou Kampu, náplavku dole u Vltavy pod Karlovým mostem a tuhle fotku jsme fotili ve Vojanových sadech, při západu slunce. Fotit tuhle svatbu byl zážitek, láska a emoce by se daly krájet, bylo nám všem fajn.
15. 4. 2020
Eliška, moje láska, moje můza, můj život. Jí vděčím za inspiraci, děkuji jí za její úsměvy, ochotu se nechat fotit, i když ji musím donekonečna uplácet:)) Stejně jako jiné děti se nerada fotí, takže je nutné ji předem dobře namotivovat... tzn. slíbit jí kde co.. ale hlavně to pak splnit... dávat jí přestávky, aby se proběhla, v reálu to vypadá tak, že po pár fotkách už potřebuje půl hodinovou přestávku, mezi tím zajde slunce a jde se domů... naše běžné krátké a krásné focení, ale vždy jsme obě spokojené :) ona, že to nebylo dlouhé a já, že mám alespoň něco nafoceno.. :)
15. 4. 2020
Jaro... pro mě jednoznačně nej nej nej období, miluju ho a ještě raději ho fotím..
2. 4. 2020
Každý rok jezdím do lázní do Karlové Studánky v Jeseníkách. Odpočívám, čerpám inspiraci a fotím cokoliv krom lidí. Před pár týdny jsem se vrátila, byl to opět úžasný zážitek, nejlepší na tom je, že jezdím sama.Naštěstí mám tak skvělou rodinu, která mi to umožní a co si budeme povídat... :) I oni si rádi odpočinou od maminky.
1. 4. 2020
Je karanténa.. ale já se doma nenudím, krom toho, že se učím s dětmi, nastal nejzazší čas na editaci letních (2019) fotek. Vymyslela jsem dětem zábavu s doma dělanými prstovými barvami, akorát že nebarvili na papír, ale na sebe a skvěle si při tom zařádily... Celá akce trvala přesně 10 minut... :) za tu dobu stihly vypatlat všechny barvy a pořádně se zaprasit... Potom stačilo, že hupsly do potoka a za chvíli byly zase krásně čistí. Doporučuji jako super adrenalin pro děti, ale i pro dospělé a vyhrává ten, kdo je nejvíc zaprasen... :)
22. 4. 2019
Jaro se nám hlásí a tak ho vítáme a fotíme... :) a užíváme....
24. 3. 2019
Chcete vědět jak si doma nafotit novorozeňátko? Nebo se o to alespoň pokusit... ? Před časem jsem o tom napsala článek
6. 1. 2018
Konečně nastal čas na editaci fotek z našeho léta... Velmi jsou mi blízké bezprostřední momentky v klasické černobílé :)
7. 11. 2018
O víkendu plánuji naaranžovat a nafotit Vánoční scénku s dětmi, abyste se mohli podívat, jak to bude letos vypadat. Pak se už můžete objednávat :)
6. 11. 2018
Měla jsem možnost fotit krásnou svatbu na hradě Červený Újezd. Fotky najdete ve fotogalerii v záložce svatba :)