Jak to probíhá po focení

Vystavení a výběr fotografií:

Po focení tentýž nebo druhý den Vám vystavím fotografie do galerie na rajčeti, album bude zaheslované a dostupné jen pro Vás. Potom si doma v klidu vyberete požadovaný počet fotografií a napíšete mi jejich čísla do emailu.

Editace fotografií:

Vybrané fotografie budu profesionálně upravovat (úpravy zahrnují: úpravu expozice, kompozice, základní retuš pleti, bělení zubů a očí když je třeba), celková úprava barev a stylizace.

Cena nezahrnuje pokročilé úpravy např. modelace postavy (zeštíhlování ap.), rovnání nosu, úst, odstranění tetování, vyrovnání odstínu kůže po opálení, poničený makeup nebo účes, výměna pozadí, jiné fotomontáže..

Dále u dětí odstraňování zbytků sladkostí a jídla na obličeji, rukách, těle a oblečení, dětské oblíbené tetovačky ap. Sladkosti jsou jistě dobrou motivací pro malé modely, tak jim je dopřejte, jen mějte s sebou vlhčené ubrousky na utření před focením.

Pokročilé úpravy dle seznamu výše je možné zhotovit, příplatek cca 500,-/hodinu práce.

Nebo můžete výběr fotografií nechat na mně. Hotovou práci obdržíte za 1-3 týdny (co od Vás dostanu čísla), napíšu Vám, kdy si můžete přijít, nebo Vám fotografie zašlu přes úschovnu.

Pokud máte zájem o retuš dalších fotografií, prosím, připište mi to do emailu co nejdříve. Může se stát, že si to rozmyslíte později, nevadí, všechny data uchovávám 1 měsíc od předání zakázky, potom fotky mažu.

Fotky doporučuji ještě doma zálohovat do pc, nebo na externí disk. Dvd ani flashdisk neslouží k zálohování dat!!

Prosím, abyste nepoužívali fotografie z rajčete, ty slouží pouze k vašemu náhledu pro výběr k editaci, ne k publikaci. Dále prosím, abyste mnou obdržené fotografie už nijak sami neupravovali (za pomoci různých filtrů ap.) a nepublikovali pod mým jménem! Děkuji.

Tisk fotek:

Nejlepší zkušenosti mám s Centrum FotoŠkoda, cena záleží na požadovaném rozměru. Varuji před levným tiskem v různých fotolabech, používají na fotografie automatické úpravy kontrastu, sytosti ap., takže se může snadno stát, že fotografie budou vypadat jinak (přesycené barvy, vytažený kontrast aj.), než jak je vidíte na svém monitoru.